Âb-ı Hayat Gençlik Sohbetleri başlıyor!

Yılların hasreti bitiyor…

Geleceğin Türkiye’sini hazırlayacak olan günümüz gençliğinin sorunlarına bir nebze olsun çözüm olmak için gençliğimizle bir araya geliyoruz. Gençlik Komisyonlarımızın hazırladığı Haftalık Cuma Gençlik Sohbetleri derneğimizde başlıyor…

Haydi Gençler Âb-ı Hayat’a bekliyoruz…

İlahiyatçı Genç bir hoca olan Erhan MEMİŞ hocamız bu hususta kollarını sıvazladı. Gençlik Komisyonları Sözcüsü Ubeydullah GÖKTEKİN; Hepimizin bildiği gibi gençliğimiz maalesef manevi ve ahlaki çöküntü içerisinde. Hatta bugün bilinçli olduğunu varsaydığımız, muhafazakâr aileler de yetişen genç arkadaşlarımız bile psikolojik bunalım içerisinde. Gençliğimizde bir kimlik problemi yaşanmaktadır. İçerisinde bulunduğumuz toplum maalesef idealimizde ki gençliğe, ahlaki gençliğe hitap etmemektedir. Erhan Hoca’mızla birlikte inşallah el birliğiyle, yürek birliği ile gençliğimizi bir ideali olan inançlarına bağlı, sevdası olan bir gençlik yapmak için var gücümüzle çalışacağız.

Genç arkadaşlarımızın fikirleri bizler için önemli

Cuma sohbetlerine gelecek olan bütün genç arkadaşlarımızın fikirleri bizler için önemli. İlçemizde ve bölge de kendisini ispatlamış, yaptığı hayırlı faaliyetlerle adını gönüllere işletmiş Bulancak Âb-ı Hayat Derneği olarak genç arkadaşlarımızın fikirlerine değer verip bu bayrağı birlikte taşıyacağız inşallah.

Sevgili gençler…

Tek amacımız kardeşlik, tek amacımız birlik, gelin birlik olalım, gelin kardeşçe bu çatının altında bu bayrağı birlikte taşıyalım.

Unutmamak gerekir ki geleceğimizin yöneticileri olan siz gençler bugünün de ortaklarıdır.

Türkiye’nin dört bir yanından ilçemize üniversite okuyan gençlerimizi, ilçemizin çeşitli liselerinde okuyan, ilçemizde esnaflık yapan tüm genç kardeşlerimizi Cuma Gençlik Muhabbetlerine bekliyoruz…

Tek bir derdimiz var “İnsanlığa hayırlı olmak, hayırlı nesiller yetiştirmek…”

Sizleri seviyoruz…

Bir Cevap Yazın