Başbakan çömelmeli miydi?

Evet çömelmeliydi arkadaş! Sen böyle bir dönemde böyle bir noktaya gideceksin. Sonra birilerinin en istediği hedef olacaksın. Yok öyle yağma.  Orası Antalya sahilleri değil. Askere moral için sıfır noktasında bulunan Gediktepe’de ki mevziyi ziyaret ettikleri için Sayın Başbakanımızı ve Genelkurmay başkanını tebrik ediyorum.

Günlerdir televizyonu takip ediyorum, başbakan çömelmeli miydi, çömelmemeli miydi? Saçma sapan bir tartışma bu. Bu arada şöyle tartışabiliriz, neden Başbakan çömelmek zorunda kaldı. Neden askere moral vermek zorunda kaldı? Neden ülke bu günlere geldi? İşte bunlar tartışılabilir. Ama durum böyle iken çömelmemek yanlıştır aslında. Hele bir tanesi var Recep Bey diyen bir zihniyet onu hiç çözemiyorum. Birilerinin taklidini yapa yapa siyaset yapmaya gayret gösteriyor ama beceremiyor. Başbakan’ın çömeldiği Gediktepeye bende gidecem ve çömelmeyecem dedi ama bırak çömelmemeyi oraya gidemedi bile. Yapamazsın arkadaş, sen onu bile yapamazsın.

Bir tane daha var onlardan, hani şu Apo’yu asamadınız diyen adam, hani şu kağıttan bile yazılanları okuyamayan adam, ona ne demeli, O’da bol bol asıp kesiyor, yaptığı bir iş yok.

Madem ki hükümetin bu açılım olaylarını yönetemediğini iddia ediyorsunuz beraber olun, birlik olun. Ama yok bi halta yaramıyorlar. En azında eksikte olsa birileri birşey yapıyor. Siz onu bile yapamıyorsunuz. Hakikaten mecliste boş beleş çok adam var.

Bir vatandaş olarak söylüyorum bu Bahçeli ve Kemal Bey denilen adamdan bi … olmaz.

Bir Cevap Yazın