Biyografi

“Biz, ‘gençliğini nerede harcadın?’ sorusuna en iyi cevabı vermek için buradayız. Bu şuur ve gayretle okuyan, sorgulayan, meraklı bir gençlik yetiştirmek için gece gündüz çalışıyoruz.”
Ubeydullah GÖKTEKİN 

Ubeydullah GÖKTEKİN Kimdir?

Hep Düşünür Bazen Yazar

1987 yılında Giresun, Bulancak İlçesinde doğdu. Çocukluğu Eskişehir, Gümüşhane ve Giresun illerinde geçti. Üniversiteyi Konya’da okudu.

Çocukluk yıllarından itibaren AGD ve TÜGVA gibi sivil toplum kuruluşlarında yer aldı. Üniversite yıllarında, gençliğe yönelik bir çok projenin içerisinde bulunarak gazete, dergi ve bültenler hazırladı. GülMuhammedim.Org ve Söz Bahçesi gibi web portalları oluşturdu.

Bir çok sivil toplum kuruluşunda gençliğe yönelik Avrupa Birliği ve Bakanlık Projelerinin hazırlanmasında ve uygulanmasına katkı sağlayarak resmi görevlerde bulundu.

Hazırladığı ve uyguladığı projelerden bazıları, Geleneksel Pazarcılığın Yaşatılması için Yeninde Eğitim, Bulancak’ta Parlayan Yıldızlar, Yurtlar Hayat Buluyor, İş’te Kur’an Öğreniyorum, Camiye Gidiyorum Kur’an’ı Anlıyorum ve Bulancak Kitap Kahve

On yılı aşkın süredir kişisel web sayfasında blog yazarlığının yanı sıra yerel ve bölgesel bazlı basılı ve internet gazetelerinde köşe yazarlığı yapmaktadır.

Anadolu’nun hemen her şehrinden su içen, yollarında yürüyen, kültürü ile yoğrulan birisi olarak Türkiye’nin 70’den fazla iline gençlerle gezi projeleri düzenleyen ve gençlere rol model oluşturma, vizyon oluşturmaya gayret gösteren biri.

Tüm zamanını ve gençliğini gençlerle geçirmeye çalışan, “Gençliğini nerede harcadın?” sorusuna en iyi cevabı verme gayretinde olan biri.

Evli ve iki çocuk babası olan, Sır ‘Vuslat kitabının yazarı Ubeydullah Göktekin, insanın yaratılış gayesini anlamak, anlatmak ve anlatılmasına katkı sağlamak için çalışmalarını sürdüren, Sır’ra vasıl yollarda ‘Vuslat’ arzusunu yazan, yaşayan biri..