Cepte sınırsız internet keyfi !

Geçtiğimiz günlerde Vodafone çok güzel bir kampanyayı Türkiye’de başlattı. Bildiğiniz üzere ceplerde internet çok pahalı olduğu için kimse kullanamıyordu. O sebepten dolayı sabit interneti tercih edip, sabit internetin olmadığı köy, yayla, kırsal gibi yerlerde de  malesef internetsiz kalıyorduk.

Cep internetlerinin fiyatları çok pahalıydı, mesela 1 GB kotalı cep internet paketi 29 TL idi. Gerçi Turkcell ve Avea’da hala öğle.

Vodafone yeni Cepnet diye adlandırdığı kampanyası ile Günlük 0.5 kuruşa sınırsız gün boyunca internet veriyor. Aylık ise 7.99 TL’ye sınırsız internet veriyor. Hatta ben şu anda denemek için telefonuma günlük net paketi aldım, Bugün saat 23:59:59’a kadar sınırsız netteyim, ister telefonunuzdan, isterseniz Bluetooth üzerinden bilgisayaranızdan bağlanabilirsiniz.

Başvurmak için Günlük paket için, ABONE GUNLUKCEPNET yazıp 3636’ya göndermeniz yeterli.Aylık paket için ise ABONE AYLIKCEPNET yazıp 3636’ya göndermeniz yeterli.

Ancak bir ayrıntı, ama bence bu interneti kullanmak zorunda olan biri için bu fiyatlar karşılığında gereksiz bir ayrıntı olsa gerek diye düşünüyorum. Bu her iki paketin hızı da 96 kbps’dir. Şöyle benzetecek olursak eski 56 k modemlerden biraz hızlı.

Düşünün bir zamanlar o interneti kullandık. Bence bunuda kullanabiliriz.

Bir Cevap Yazın