Mücahid YÜKSEL’e

Sevgili Kardeşim Mücahid,   25. doğum gününü kutlarım. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra birlik ve beraberlik içerisinde olmamızı yüce Allah’tan temenni ederim. 

Sevgili ziyaretçiler, Mücahid benim halamın oğlu olup ailemizin en büyük torunudur. Bendenizde ondan sadece 52 gün sonra dünyaya gelen iki numaralı torun oluyorum. Ve Mücahid’le bütün çocukluğumuz bir geçti diyebilirim. Hani ilkokul, ortaokul yıllarında yeni yeni oluşmaya başlayan arkadaşlık, dostluk kavramının ilklerindendir, hatta ilkidir diyebilirim.

Kendisi şu anda Anadolu Üniversitesi okumakta olup, mobilya, demir doğrama, kalebodur döşeme, laminat döşeme, boya-badana gibi işlerle meşgul olur. Kısacası on parmağında on marifet olan bir kardeşim, dostumdur.

Sevgili Kardeşim Mücahid; Rabbim aldığın ve alacağın  kararları hakkında hayırlı eylesin. Hakkında hayırlı olanları da gönlüne razı eylesin. Aynen yukarıdaki fotoğrafta olduğu gibi hep bir olacağımızı unutma. Dünyalık meşgaleler bizi çok fazla görüştürmese de bizler Allah’ın izni ile zemini sağlam dostluklar kurduk.

Selametle kal güzel kardeşim. Selam ve dua ile…

Bir Cevap Yazın