PKK Sorunu ve Çözümü!

Ortadoğu yanıyor…

Suriye yanıyor…

Gazze, Afganistan, Arakan yanıyor…

Türkiye yanıyor!

Yüz yıllardır bitmek bilmeyen bir yanmadır bu. Sadece coğrafyadan coğrafyaya bu yanmaların adı değişmiştir. Suriye’de yönetim sistemi, Türkiye’de PKK-Kürt sorunu vs vs… Hepsinin temelinde aslında bir sebep vardır. Yıllar önce bir kaç yahudinin bir araya gelerek itinalı ve yüz yıllık projeler içeren bir yahudi lobisinin çalışmalarını izleyip duruyoruz. Ve işin garip tarafı bu sorunların çözümü için yine bu adamlardan destek bekliyor ya da alıyoruz.

Eğer Arakan ağlıyorsa, Suriye’de hergün yüzlerce insan ölüyorsa, Türkiye’de her ay onlarca vatan evladını kaybediyorsak bunun tek sebebi İSLAM BİRLİĞİ’nin olmamasıdır. Şimdi bazı okuyu arkadaşlarım ne alaka diyebilirler. Ama çok alaka arkadaşım, gerçekten tek çözüm İslam Birliği. İnanın hiç bir siyasi düşüncenin etkisi altında kalmadan yazıyorum. Bunu kim nerede nasıl yaparsa yapsın ama biri bu İslam Birliği’nu kursun.

Okyanus ötelerinde dinlerin kardeşliğiyle uğraşmak yerine (belki de sonra olabilir) birinci dereceden dinimiz kardeşliğini sağlamaya çalışsak hatta sağlasak işte o zaman belki çözüme bir adım daha yaklaşılır ama yok dinleri bütünleştirelim diye öte yandan kendi dinimizi bölersek (alevi, sünni, türk, kürt vb.) bu memlekette hiç bir zaman PKK SORUNU ÇÖ-ZÜL-MEZ.
Artık her akşam televizyonlarda Suriye’de, ülkemin güneyinde ölen onlarca müslüman kardeşimin haberlerini duymak istemiyorum. Suriye’de mevcut yönetimin, ülkemde ki dağlarda alçakça gezen hainlerden hiç bir farkı yok.
Artık birleşme vakti geldi. Artık İslam Birliği’nin vakti geldi. Türkiye olarak bu işe bir öncülük yapmanın vakti geldi hatta geçti bile.
Lafı eğmenin, bükmenin, uzatmanın hiç bir anlamı yok. Hain PKK’yı ve onun gibi zulüm yapan diğer hainleri durduracak tek çözüm  İSLAM BİRLİĞİ’DİR. Bakın görün o olmadan olmayacak.
Ubeydullah GÖKTEKİN
16.08.2012

Bir Cevap Yazın