Seçimlere 12 gün kala!

Seçimlere 12 gün kala meydanlar iyice kızıştı doğrusu. Hatta üniversitelerde ırkçı zihniyetler birbirine girdiler.

Bu seçim ülkemiz açısından ne kadar önemli bir seçim olduğunu çıkan olaylardan anlıyoruz aslında. Şöyle seçim arafesinde liderlere bakacak olursak Başbakanımız açık ara önde götürüyor gibi olayı. Sayın Kılıçdaroğlu ve Bahçeli’de bence bir iş yok. Zaten MHP’nin kaset skandalından dolayı MHP’nin işinin biraz daha zor olduğunu düşünüyorum. Kılıçdaoğlu’nun Hakkari mitingi de ayrı bir olay. Mitingde hiç bir Türk Bayrağının olmaması, BDP’lilerin miting de yer alması CHP seçmenini bir nebze olsun etkileyeceğini düşünüyorum.

Her neyse bu seçimde benim şahsi oyum Ak Parti’ye olacak. İlk ve son kez oyumu Ak Parti’ye vereceğimi buradan dostlarıma duyururum.

Evet Sayın Başbakanımızın yürüttüğü ekonomi modelini kabul etmiyorum, işsizliğe çözüm üretememesini kabul etmiyorum, tarımı bitirmesini kabul etmiyorum ancak Türkiye’nin istikrarının göstergesi için yapılacak olan SİVİL ANAYASA’ya tam destek veriyorum. Bu yüzden oyumu Ak Parti ‘ye vereceğim. Memlekete çok hayırlı hizmetleri dokunan başbakanımıza bu seçim döneminde bir vatandaş olarak oyumu vereceğim. Bu vesile ile arkadaşlarımın bu seçimde Ak Parti’ye oy vermelerini tavsiye ederim.

2 Comments

 1. kesinlikle noktası virgülüne kadar katılıyorum…düşüncelerimi dile getirmissin resmen

 2. İbrahim

  Irakta ırzına geçilen din kardeşlerimizin vebaline ortak olmayı kabul etmiyorum.
  Dünyanın dört bir yanında kardeşlerimiz katledilirken sadece “1 dakika” diyebilen bir başbakanın sessizliğinin vebalini kabul etmiyorum.
  Müslüman ülkelerin onyıllardır süren zorba rejimlerini, onlarınhuzuru için değil, küresel güçlerin planları için yıkılıp yerlerine yeni kuklaların getirilmesini kabul etmiyorum.
  Bizim hırsızımız iyidir anlayışını kabul etmiyorum.
  Bugüne kadar onlar yedi biraz da biz yiyelim anlayışını kabul etmiyorum..
  Eskiler hep yer, hizmet etmezlerdi. Bunlar yiyorlar ama hizmet de ediyorlar anlayışını kabul etmiyorum.
  Herşeyin Allah(C.C.) nun takdirinde olduğunu biliyorum ve “ama ne yapalım abd ye karşı mı gelelim” anlayışını kabul etmiyorum.
  ve daha nice kabul etmediklerimin yüzü suyu hürmetine…
  Oyumu Saadet Partisine veriyorum…

Bir Cevap Yazın