TTNET ile “Günlük İnternet” dönemi başlıyor!

TTNET ile "Günlük İnternet" dönemi başlıyor

Günümüzde internet hayatımızın tam ortasını girmesiyle Başta TTNET olmak üzere bir çok telekomünikasyon firmaları çeşitli kampanyalarla interneti cazip hale getirmeye çalışıyor. Bu sürece GSM oparatörlerininde 3G gibi internet teknolojileriyle girmesi sonucu ortalık iyice rekabet ortamına döndü. Ama bu durum çok biz kullancılar için elbette. Bu kapsamda Türkiye’de interneti toplumun her kesimiyle tanıştırmayı amaçlayarak “Günlük İnternet” dönemini başlatıyor. Bireysel müşteriler için geçerli olan “Günlük İnternet Paketi” ile aboneler, interneti kullandıkları gün kadar ödeme imkanına kavuşuyor.


Bu paket özellikle internetle yeni tanışan, düzenli internet kullanımına ve aylık aboneliğe ihtiyacı olmayan kullanıcılara büyük avantajlar sağlıyor. Aboneler bu yeni paket ile aylık 3 TL ve kullandıkları gün başına ayrıca 3 TL ödeyerek 1 Mbps hızında ve günlük 500 MB kotalı internet erişimine sahip oluyor.

Bence bu paket hergün net kullanmayanlar için iyidir, ayda birkaç gün kullananlar için yani. Onun dışında biz sürekli kullacılar için çok pahalıya gelir.

Bir Cevap Yazın