0

Küfür Tek Millettir

kufur                “Küfür Tek Millettir” sözü ile sayısız makaleler vardır, ancak sizinle burada “Küfür Tek Millettir” sözünden benim ne anladığıma, bugünkü dünya gündemine uygun yorumlar yapmaya çalışacağım.

                Yaptığım küçük bir tarama sonucunda Allah-u Teala’nın Kur’an-ı Kerim’de  “Onların dinlerine uymadıkça yahudiler de hıristiyanlar da as­la senden hoşnut olmazlar… Bakara Suresi” ayetini sizlerle paylaşmak istiyorum

                Bugün dünyanın en büyük mücadelesi Hak ile Batıl’ın mücadelesidir. Dünya kurulduğu günden bugüne kadar bu mücadele devam etmiştir. Dünya da yapılan savaşlar, dökülen kanların hepsinin arkasında tek bir güç vardır.

                BATIL’IN GÜCÜ

                Bugün ortadoğu başta olmak üzere dünya genelinde Müslüman olupta başı Batıl’la dertte olmayan hiç bir ülke yoktur. Filistin, Afganistan, Suriye, Irak, Pakistan, Somali ve Türkiye onlarca müslüman ülke…

                Hepsi dünyanın silah baronları ve batıl güçleri tarafından sömürülmekte ve zulüm altında kalmaktadır. Eski Başbakanlardan Merhum Necmettin ERBAKAN hocanın çok sevdiğim bir sözü   vardı “Biz her taşın altında yahudi var demiyoruz, ancak Yahudi hiç bir taşın altını boş bırakmaz” sözü ile batılın ne kadar sistematik bir şekilde, dost bir şekilde olduğunu görüyoruz. Dünya coğrafyasının dört bir tarafına baktığımızda bir yerde gözyaşı varsa orada İsrail ya da Amerika çıkmaktadır.

                PEKİ YA TÜRKİYE’DE

                Son günlerde Türkiye’de de istikrarı bozmaya çalışan PKK ve onun meclisteki sözcüleri ve onların dolaylı destekçileri gibi maşaları kullanan bu lobi, Ordadoğu’nun ve bölgenin en güçlü ülkesi olan ülkemizi hedef alıyor.

                Hemen her alanda örgütleşen ve aslında bir çok menfaatifarklı olmasına rağmen İslam’a karşı düşmanca ittifak yapan hain güçler malesef ülkemizin istikrarına vuracağı darbe konusunda müthiş bir kardeşlik örneği gösteriyorlar. Hatta bunları televizyonlarda saz çalan sözde şirin temsilcileri ile meşrulaştırmaya çalışıyorlar.

                 HİÇ BİR FARKI YOK

                Bugün dağda devletine sıkan teröristin eli ile sandıkta HDP’ye oy atan elin, bunları dolaylı yoldan destekleyenlerin, hiç bir farkı yoktur… Hepsi batıldır, hepsinin eli kanlıdır.

                Bugün PKK’ya vurulan darbelerde Avrupa’dan ses geliyorsa, bazı medya grupları leş’lere siviller öldürüldü diyorsa, teröre karşı yürüyeceğini değilde devlete karşı yürüyeceğini ifade ediyorsa bunların hepsinin tek bir sisteme bağlı olduğunu düşünmek hiçte zor değil?

                İşin özü, Mısır’ın Sisi, Suriye’nin Esed’i, İsrail, Türkiye’nin PKK’sı, meclisteki temsilcileri ve yayınlarıyla destek veren ulusal ve uluslar arası medya HEPSİ KARDEŞTİR.

                Kısacası dostlar! Dolaylı ya da doğrudan neye hizmet ettiğimiz önemli. Hakk’ka mı hizmet ediyoruz?, Batıla mı hizmet ediyoruz?

                Düşüncelerimizden kimlerin düşüncesine benziyor?

                Sonuç olarak Peygamber Efendimiz bir hadisinde şöyle buyurmuş “Birbirine düşman olan her güruh, karşılarındaki düşman İslâm olduğunda ittifak etmekten imtina etmezler.”

                Görüş ve öneri için kısa mesaj; 0530 206 96 00