0

Meral Okay Zavallısına; Muhteşem Zavallı !

“Muhteşem Yüzyıl” adlı dizinin Senaristi Meral Okay SULTAN SÜLEYMAN’I ilerki bölümlerde GAY rolünde oynatacaklarını belirtti…

Aktarılan bilgilere göre Kanuni Sultan Süleyman oynayan Halit Ergenç ilk bölümde ve fragmanda şehvet düşkünü olarak lanse ediliyordu..Meral Okay’a bunun ilerki bölümlerde nasıl bir farklılık göste…receğini y…öneltidiğinde;

Bizim amacımız sanat yaratmak bunuda son olarak OSMANLI’da deniyoruz.. KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN’ı biraz daha sanatsal olarak göstermek için ilerki bölümlerde GAY (eşçinsel) olarak seyircilere sunacağız.İlk bölümden itibaren her hafta reytingleri seyircilerimizin desteğiyle birinci sıraya tasıdıklarını belirten Senarist Meral Okay seyircilerin bu bölümleri merakla beklediğini belirtti..
Dizinin senaryosına sert tepki gösteren ilk bölümünün yayınlamasının ardından diziyi protesto edenlerin tepkisi bu defa şiddetli olabilir..

DHA

Diziyi Şikayet İçin : 444 1 178

http://www.rtuk.org.tr/sayfalar/GorusOneri.aspx
ADRESİNDEN FORMU DOLDURARAK ŞİKAYET EDİN.
KURULUŞ ADI :SHOW TV
YAYIN ADI : MUHTEŞEM YÜZYIL
YAYIN TARİHİ : 19 OCAK
YAYIN SAATİ :20 : 00

Aslında buradan çok şey yazmak isterdim, 7 sülale öncesine inip, son noktayı o zavallı kadında koymak isterdim ama aldığım terbiye müsade etmiyor. meral mi ne o kadınsa ne yaptığını zannediyor o, senin kurguna… kurguymuş… sana bi kuracaklar göreceksin ….

. . .