0

Show TV’den saçma bir program “Ben Burdan Atlarım”

benburdanatlarimHaftalardır reklamı yapılan “Ben Burdan Atlarım” adlı show programı bu akşam itibariyle malum tv kanalında başladı.

Kumanda elimde kanalları gezerken rast geldiğim programı bir nebze olsun istedim, 2 tane sunucu, 4 tane jüri ve onlarca çıplak adam ve kadın var programda. Çıplak bir kadınının biri 3 m yükseklikten atladı, sonra onlarca seyircinin önünden geçerek jürinin karşısına geçti ve o atlamaya dakikalarca yorum yaptılar. ! (çok büyük işmiş gibi)

Söz konusu kanalın, program konusunda kalitesiz yayın yaptığını, yayınlarını bir türlü tutturamadığını görüyoruz yıllardır. Anlaşılan durum o kadar vahim ki artık kadınları ve erkekleri soyarak daha fazla dikkat çekmeye çalışıyor.

Saçma bir program

Bu akşam başlayan “Ben Burdan Atlarım” adlı saçma sapan yarışma programı kesinlikle gayri ahlaki ve etik olmayan bir programdır. Türk aile yapısına uygun olmayan çıplaklar programını yapan kanalı ve yapımcıları şahsım adına kınıyorum. Anadolu’da hangi aile bu programı evde çocuklarıyla izler ya da hangi eş (erkek-kadın farketmez) bu programı eşine izletir.

Bir vatandaş olarak bu programı RTÜK’e şikayet etmeyi düşünüyorum. Bir iş yaparken biraz düşünün. Reyting uğruna onlarca kadını erkeği çırılçıplak çıkarmışsınız oradan. Hiç mi edep kalmadı.

Edep ya hu diyorum…

RTÜK’e  Şikayet için tıklayın