0

Başbakanımızın Çılgın Projesi

Dünden beri gündem adeta kasıp kavruluyor Başbakanımızın çılgın projesi sebebiyle. Ben sayın Başbakanımıza iki kere teşekkür etmek istiyorum doğrusu. Aslında iki çılgın fikri ortaya koymuş oldu.

Birincisi, gerçekten büyük bir hayal, yıllar önce konuşulmuş bile olsa (ki öyle söylentiler var), bu çılgınlığında birşey kaybettirmez projeye. Önemli olan projeyi bulmak değil, faaliyete geçirmeyi planlamaktır. Bu vesileyle sayın Başbakanımıza buradan bir vatandaş olarak şahsım adına teşekkür etmek istiyorum.

İkinci ve bu dönemde ki en önemli teşekkürüm ise, ortaya öyle bir proje attı ki muhalefetteki partilerin liderlerine, kendini mimar, mühendis zannedip televizyonlara çıkan mimar, mühendis bozuntularının idrak dahi edemeyeceği projeyi düşündürüyor. Onlar zaten onu anlayamaz ve düşünemez. Bu sayede muhalefet, projeyi anlayıp idrak edinceye kadar seçim olur biter. Kılıçdaroğlu ve Bahçeli daha projeyi duyar duymaz kekelemeye başladı. Bre adamlar siz bunun rüyasını dahi göremezken, birileri kalkıp projelerini açıklıyor. Size tavsiyem Başbakanın karşısına geçin ve selam durun!

Vesselam…