0

Kılıçdaroğlu bu sefer haddini aştı!

kemal_kilicdaroglu_51_kisinin_katili_basbakan_erdogandir_h182599Türkiye iki gündür bu ayıp konuşuyor.  Brüksel’de AB kurumlarına yönelik temaslarda bulunan CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun Esad ile Başbakan Erdoğan’ı birbirine benzetmesi ortalığı karıştırdı. Reyhanlı saldırısında hayatını kaybeden 51 kişinin katilini Erdoğan olarak suçlayan bu sefer haddini aştı diye düşünüyorum. Öyle ki zaten Avrupa bile bu açıklamayı kabul etmedi

Bu Kılıçdaroğlu’nu anlamak çok güç

Hani toplumumuz da bir olgu vardır. Bizim milletimizin aile yapısında; ev içerisinde ne yaşanırsa yaşansın aile fertleri evde yaşananları evin dışına çıkarmazlar.

Be adam!

Sen hiç mi aile terbiyesi görmedin, hadi kendi yurdunda, evinde doğru-yanlış Başbakan’a bir sürü laflar söylüyorsun. Seni bilen biliyor zaten. Sen nasıl olurda elin Avrupa’sında kendi Başbakan’ına dünyanın gözü önünde zalimliği tescillenmiş Esat’la kıyaslarsın, nasıl olurda Sayın Erdoğan’ı Esat zalimine benzetirsin.

Yazıklar olsun!

AP Sosyalist Grup Başkanı Swoboda “Kılıçdaroğlu benim davetim üzerine Brüksel’e geldi. Ancak böyle bir kıyaslamayı kabul edemeyiz. Kendisiyle görüşmeyeceğim” diyerek tepkisini koydu.

Gerçekten çok yazık bir insan bu kadar aciz olamaz. Bir insan kendi ülkesinin Başbakanı hakkında uluslararası arenada dönemin en zalim insanıyla kıyaslayamaz. Bir parti lideri bu kadar basit olamaz.