0

Olamaz O Kadar !

Dün akşam öylesine televizyona bakıyordum, rastgele kanalları gezerken Fox televizyonunda yayınlanan “Olacak O Kadar” adlı tv programına rastladım. Aslında biliyorum olacak o kadarı, yıllar önce ki bölümleri hatırlıyordum ve çok gülüyordum o zamanlar doğrusu. Ancak bu Fox’da yayınlanan yeni sezon bölümünü dün akşam ilk kez izleme fırsatı buldum. İzlemez olaydım dedim. Acaba çocukluğum yıllarında ki programlarıda böyle miydi? Yoksa gerçekten kalitesi bu kadar düştü mü ?

Dün akşam ki bölümünün bir bölümü olan “Büyücü” adlı kısa filminde Leven Kırca kendi tabiriyle üfürükçü bir hocayı temsil ediyor, bir evde üfürükçülük yaparak mahalleli kadınlara güya yardım ediyor. Her neyse öyle bir konusu vardı. Merak ediyorum doğrusu Üfürükçü hoca olarak kimi temsil ediyor, yoksa biryerlerle dalgamı geçiyor. Buradan soruyorum Levent Kırca’ya; Amacın ne? Ben o izlediğim 3-5 dakikalık sahneden çok iğrenç şeyler anladım, hatta gülmedim bile. Hani amacınız güldürmek ya!

Bırakın bu işleri ! Eğer yapamıyorsanız yapmayın. İnsanların değerlerini alaya almayın.

Bende kabul etmiyorum o üfürükçü hocaları..

Buradan Levent Kırca ve ekibine sesleniyorum ! İnsanların değerleriyle oynamayın, üç beş kişiyi güldüreceğiz diye maddi ve manevi değerleri hafife almayın.