0

3G ve Çift Hat bu telefonda…

Merhaba arkadaşlar 3G teknolojisinin ülkemize girmesiyle çift hatlı telefon furyası gün geçtikçe önemini kaybediyor. Ancak hem çift hattan vazgeçemeyen, hem de 3G teknolojisiyle tanışmak isteyen arkadaşlarımıza General Mobile DST-3G Cool Black modelini tavsiye ederim.

Telefonun ayrıntılı özelliklerini sıralayacak olursak…

Çift hatlı modelleriyle tanınan General Mobile’ın 3G desteği sunan DST3G Black ürünü, önceki modelinden farklı olarak 3MP kameraya sahip ayrıca MSN, Yahoo Talk, Google Talk ve AOL Messenger kullanımında olanak sağlıyor.

UMTS 3G, EDGE, GPRS, MMS, SMS, Email desteği sunan DST3G Cool Black, UMTS ve GSM bir arada kullanıldığında, iki hat aktif sadece UMTS veya tek hat olarak kullanıldığında 5 gün bekleme süresine sahip. DST3G Black’in standart kutusunda 2 pil yer alıyor.

MP3, MPEG4, 3GP oynatıcıya, stereo hoparlöre, 2 adet değiştirilebilir menü görüntüsüne, arka plan olarak hareketli flash uygulamasına sahip olan DST3G Black, 4GB’lık arttırılabilir hafızayı destekliyor.

Kişiselleştirmede sınır tanımayan DST3G Black, menüsündeki profiller bölümünden yapacağınız ayarlama ile SIM1 için toplantı moduna geçerken, SIM2 için dışarıda modu ile çağrıları iletebiliyor. Ergonomik dizaynı ile de göz alan DST3G Black hem 3G ile görüntülü konuşmayı hem de hızlı internet bağlantısını destekliyor.

Fiyatı ise şu anda 399 TL civarı malesef :)