0

Aydındere ve Kerasus Haber’e Teşekkürler!

gazete

2010 yılından beri kullandığım kişisel web sayfamda tüm dostlarımın bildiği üzere zaman zaman “Bana dair günlüğüm” başlığı altında paylaşımlar yapıyorum. Yaklaşık altı ayı aşkın bir süredirde çok sevdiğim ve şahsına saygı duyduğum abimin gazetesi olan Gazete Işık’ta haftada bir gün köşe yazısı yapmaktayım. Elimden geldiği kadarıyla topluma yön verici, toplumu iyilik ve hayırda yönlendiren, farkındalık oluşturan yazılarla siz değerli arkadaş, dost ve takipçilerinizi huzurlarındayım

Dün itibariyle ise bu işi naçizane olarak yapmaya çalıştığım köşe yazarlığı çıtasını biraz daha genişleterek ilçemizin ve bölgemizin en güçlü seslerinden olan Aydındere Haber ve Kerasus Haber gazetesinde de arkadaşlarımızın vesilesiyle yayınlamaya başladık. İnşallah yaptığımız bu işte hayra motor, şerre fren olma yolunda yazılar yazmayı Rabbim bizi nasip eylesin. Bir arkadaşımıza, bir kardeşimize bir konuda farkındalık oluşturabilirsek ne mutlu bize.

Yazılarımı daha çok deneme içerikli özgür yazılar olacaktır. Yazmayı hissettiğim, fikir sahibi olduğum her alanda yazmaya gayret edeceğiz. Dostlarımızın sesi, değerlerimizin kalemi olmaya devam edeceğiz.

Tekrar, Gazete Işık, Aydındere ve Kerasus Haber ailesine teşekkürlerimi sunarım.