1

Bugün benim doğum günüm :)

Merhabalar sevgili dostlar, bugün yani 28 Mart benim doğum günümdü, bir rivayete göre gece sabaha karşı 03:00 gibi doğmuşum. Aslında doğum günü kutlama gibi bir alışkanlığımız yoktur ama yine de yakın dostlarımızın doğum günlerini hatırladıkça en azından bir mesaj atar onların doğum günlerini kutlarız.

Dün geceden itibaren sağolsunlar başta aile bireylerim olmak üzere bir çok arkadaşım doğum günümü hatırladı ve tebrik ettiler.

Doğum günümü dün gece yarısının ilk ikinci dakikasında ilk kardeşim kutladığı için onu özellikle tebrik ediyorum. Aslında kutlamayacağını, aklına gelmeyeceğini düşündüğüm bir kaç kişide olmadı değil ve beni gerçekten sevindirdi. Son olarak da yine doğum günümü hatırlayan, Faruk abime, Bünyamin kardeşime ve ismini sayamayacağım bir çok arkadaşıma buradan teşekkür ederim.

Son olarak cümlemi toparlarken, doğum günümü web sayfam üzerinde kutlayan babamın ellerinden öper, kendilerine teşekkürlerimi sunarım. Eğer bugün birileri doğum günümü kutlayıp, güzel dileklerde bulunduysa bunu sana borçluyum baba.

Bu arada 23 yaşını doldurduk. :) Teşekkür eder, saygılar dilerim