0

28 Mart Bugün Doğum günüm’dü

Merhaba dostlar,

Doğum günümün son dakikalarını geçirdiğimiz bu saatlerde biraz doğum günümden bahsetmek istedim.

Aslında doğum günümü bir çok arkadaşımın kendi doğum gününü unuttuğu gibi unutmuştum. Saatler 28 Mart 00:00’a gelirken Sms ve arama hakkının biteceğini söyleyen ve doğum günüme tarih olarak girmeye dakikalar kala ilk olarak kutlayan Nimet’e  ilk kutlamayı gerçekleştirdiği için teşekkür ederim :) Ardından sözlüm olan, hayatımın anlamı olan Neşe’ye ve uzun yıllardır doğum günümü unutmayan Gülin kardeşime, kız kardeşlerim ve en az öz kardeşim kadar sevdiğim Feyza kardeşime teşekkür ediyorum.

Sabahın erken saatlerinde arayan ancak bugünüm yoğunluğundan dolayı bana geç ulaşarak Doğum günümü kutlayan Kıymetli Anneminde ellerinde öperim.

Bu doğum günüm aslında biraz mahzun geçti. Annemin, babamın, kardeşlerimin burada yanımda olamamalarının mahzunluğunu yaşadığımı belirtmek isterim. Ancak derneğimizin bugünlerde uğraştığımız, derneğimizin hazırladığı “Aileler okuyor, huzur buluyor” projesi kapsamında bugün yoğun bir tempoyla çalışmak durumunda kaldığım için pek doğum günü yalnızlığımı hissetmedim doğrusu.

Doğum günümün akşamı güzel oldu

Hiç bir planlama olmamasına rağmen tamamen tevafuk olarak ayarladığımız genç kardeşlerimi haftalar öncesinden bu akşam eve davet etmem ve bunun doğum günüme denk gelmesi bir başka güzel oldu. Çok sevdiğim genç kardeşlerimle bu akşam birlikte çok güzel vakit geçirdik. Bu akşam davetimi kırmayıp bize gelen Bilal, Fatih, Hasan ve Mücahid kardeşime de ayrıca teşekkür ederim.

Yeni bir yaşın ilk dakikalarına girdiğim bu anlarda geçtiğimiz bir yılı değerlendirmek, ders almak, şükretmek  gerekir diye düşünüyorum.

Vesselam…