aaa
Salı gecesi TBMM tarihi bir oturumla bir araya gelerek dokunulmazlıkları oyladılar. Teröre karşı dokunulmazlıkların anayasada değiştirilmesine yönelik uygulamada vatansever milletvekilleri ile terörsever milletvekilleri kıyasıya yarıştı. Türkiye’yi aylardır kan gölüne çeviren ve hemen her şehire şehit ateşi düşüren PKK’nın savunuculuğunu yapan miletvekillerine yargılama yolunu açan yasaya “Hayır” oyu veren ve Türkiye Cumhuriyeti kimliği taşıyan milletvekillerini kınıyorum.

HANGİ DUYGU İÇİNDE “HAYIR” DEDİNİZ?
Yıllardır söylediğimiz ve teşhir edilmeyen PKK ve meclisteki siysi parti uzantıları Çarşamba günü itibariyle teşhir edilmiştir. Mecliste oylamanın yapıldığı gece ve ardından şehit verdiğimiz vatan evlatlarımızın kanları Hayır diyenlerin eline bulaşmıştır.

Hayır merak ediyorum, bu nasıl bir kin, nasıl bir düşmanlık Mecliste sırtını teröriste dayadık diye haykıran milletvekillerinin nasıl yargılanmasını istemezsiniz.

Ikinci tur oylama mecliste bugün yapılacak. Olaki değişiklik tasarısı meclisten geçmez ve Referandumla bizlerin önüne gelirse hep birlikte “EVET” nasıl deniyormuş göreceksiniz.

Tekrar vatansever milletvekillerini kutluyor, terörsever milletvekillerini milletin vicdanına sunuyorum.