0

GiresunFindigi.Net Açıldı! Fındığa bekliyoruz

Şahsımın uzun süreden beri yürüttüğü bir fikir bu akşam itibariyle somutlaştı.

İnternet üzerinden fındık üreticisi biri olarak ülkemizin çeşitli yerlerinden fındık siparişi almayı hedefliyordum. Zaman zaman gittiğimiz illerde ki muhabbet ettiğimiz insanların Giresun Fındığını yemek istediklerini ancak marketlerde bulamadıklarını ifade etmelerinin ardından bizde %80’i yurt dışına ihraç edilen Giresun Fındığını vatandaşlarımıza açmayı düşündük.

Anadolu da çeşitli marketlerde Giresun Fındığı diye fahiş fiyatlara satılan Batı Karadeniz, Adapazarı fındığı malesef damak tadı konusunda fakir kalıyor.  (Hatta biz Adapazarı fındığı diye bilinen fındığı Giresun’da toplamıyoruz) Dünya literatürlerinde “Dünyanın En kaliteli Fındığı; Giresun Yağlısı” diye bildiğimiz fındığımız, küçük ve orta boylu olup, yağ oranı yüksektir. Ve Sadece Keşap-Giresun-Bulancak-Piraziz-Gülyalı bölgesinin 200-700 metre rakımında 1.kalite olur. Marketlerde kilosu 30-40 lira civarında satılan fındık hem kalitesiz olup hem çok pahalıdır.

Bizler Giresunfindigi.net sitesi aracılığıyla siz değerli vatandaşlarımıza en güzel hizmeti vermekten mutluluk duyarız.Web sayfası üzerinden sipariş veren müşterilerimizin fındıkları Piraziz Akçay Köyü (500 metre) bahçelerinden üretilen fındıklar olacaktır.

Bir kere alın, tadın, hak vereceksiniz…

Hemen Sipariş için www.giresunfindigi.net