0

Güle güle 2012, Hoşgeldin 2013

yeni-yıl-duvar-kağıdım-390x245Merhaba Sevgili dostlarım, uzun zamandır burada birşeyler yazamıyorum. Bu akşam biraz bir kaç cümle karalayayım istedim.

2012’in artık son saatlerine doğru yaklaşırken içinde bulunduğumuz yılı değerlendirdim kafamda.

Bir çok şey değişiyor insanın hayatında her geçen gün doğusu. Bununla birlikte bizim de 2012’de hayatımızda çok şey değişti. Şöyle bir bakacak olursak geçtiğimiz bir yıla…

– 2012 yılı içinde hayatıma çok insan dahil oldu, onlarca yeni dost edindim. Mesela 2012 de Hilal adında çok tatlı bir kız çocuğunu tanıdım, Ordu Boztepe’de çektiğim bir pozu 2012 açısından kendimde yılın fotoğrafı seçebilirim ;)

– Yine 2012’de Kurumsal bir firmada iş hayatı mı kurumsallaştırdım.

– Yine 2012’nin son çeyreğinde çok kıymetli bir hanımefendi ile sözlendik ve nişan, düğün aşamasındayız Elhamdulillah…

…. böyle böyle aslında bir çok şeyi sıralayabilirim.

Ama bu arada 2012 benden çok şey götürdü. Mesela artık annem, babamla birlikte oturmuyoruz :( Babam görevi sebebiyle Tokat Zile’de oturuyor. 2013 yılına gireceğim bu dakikalarda soğuk denecek kadar az sıcak bir evde yapayalnız girmenin hüznünü taşımıyor değilim doğrusu. 2012 yılı Ramazan ayı’da benim için çok farklıydı. Bir çok dostlukların, sevgilerin temellerinin atıldığı aydı. Çok kıymetli kardeşlerle birlikte çok kıymetli dakikalar geçirdik. O sıcak, ramazan akşamlarını çok özlüyorum doğrusu.

Eee aslında daha duygusal bir yazı yazmak istiyordum ama şu anda hiç öyle bir kıvamda değilim doğrusu…