0

Kukla ve kuklacı meselesi!

              kukla

  Van, Elazığ, Gaziantep, Şanlıurfa ve Tunceli…

                Birer gün arayla ülkemin en güzel şehirlerinde hain terör örgütleri siviller ve güvenlik güçlerimize hain eylemler yapıyorlar. 15 Temmuz Darbe kalkışması gecesi başarılı olamayan üst aklın piyonları planın ikinci bölümüne geçtiler. Aziz milletimizi yıldırma içerikli ve güvenlik güçlerimizi zayıf ve aciz gösterici eylemlere kalkışan hainler düğün, dernek demeden geleceğimizi hunharca saldırıyorlar.

                Peki bu olayların nedeni?

                Özellikle 15 Temmuz gecesi uyanan milletimiz her şeyin tam olarak farkında ancak bir kez daha en genel ifadelerle düşünmek gerekir. Son bir ayda yaşadığımız olaylara ister Kurtuluş savaşı, ister Çanakkale Savaşının bir cephesi olarak düşünelim. Ecdadımızın milli egemenlik ve istikbal savaşlarının bir yenisini daha bugünlerde yaşıyoruz.

                Siyonist Terör Devleti olan İsrail ve onun hegemonyası altında olan ABD bugün Büyük Ortadoğu Projesi kapsamında Ortadoğuda bilmem kaçıncı Haçlı Ordusu ile üzerimize geliyor.

                Piyonlar en önde?

                Kapalı ve karanlık odalarda bir ekrandan Ortadoğu’da yanan ateşi ülkemiz üzerinde de yakmaya çalışanlar 15 Temmuz’un şokundan çıkamadan apar topar FETÖ piyonunu bir kenara bırakıp PKK, PYD, IŞID gibi piyonları öne sürdüler. Hangi patlama kimin işine yarayacaksa o piyonu kullanan üst akıl temsilcilerinin başaramadığı en önemli gerçek bu milletin birlik, beraberlik ve basiretidir.

                Dünyayı bir avuç siyonist yönetiyor!

                En genel manada baktığımız dünyada bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar dev silah şirketleri var. Bunların hepsinin başında bir siyonist İsrail’li vardır. Dünyadaki bütün para akışını ve savaş sektörünü bunlar yönetir. Yeni ürettikleri ve denemek istedikleri silahları kullanmak amacıyla kullanırlar. Planı İsrail yapar, uygulamayı ABD bir maşa eşliğinde kendi gayri meşru çocuklarına yaptırır.

                Gün kardeşlik günüdür!

                Bugün Müslüman coğrafyada kan dökülmesinde ki en önemli etmenlerden biriside kardeşi, kardeşe kırdırtmaktır. Siyonist lobilerin en önemli taktiğidir bu. O yüzden ülkemiz ve geleceğimiz üzerine oynanan bu büyük oyunda ilk yapacağımız şey kardeş olmaktır. Siyasi ve ideolojik düşüncelerimizi bir kenara bırakıp bu meselenin Memleket Meselesi olduğunu bilincimizi hatırımızdan hiç çıkarmayalım.

                Bu milletin destanları!

                Aziz milletimiz tarih boyunca binlerce destan yazmıştır. Tarih değişmiştir, zaman, yer ve düşmanlar değişmiştir ancak yazdığı destan hiç değişmemiştir. Hak ile Batıl mücadelesinde milletimiz hep Hak’kın safında yer almış ve batılı küffarı hep yenmiştir.

                Buradan bir kez daha söylüyorum Ordadoğunun içinde bir nokta kadar yer kaplayan bir avuç siyonist, terörist İsrail devleti devlet değildir,  Devletlerin bir ilkesi, amacı, menfaati olur. Bunların tek menfaati “Yahudi olunmaz, doğulur. Yahudi olmayan herkesi (çocuk-kadın-yaşlı) öldüreceksin ve Cennete gideceksin” dir. Ve bu uğurda yaşarlar, çalışırlar, proje üretirler. Ve bugün bu topraklarda bizim yaşadıklarımız dahil hepsi Büyük İsrail Projesi içindir. ABD ve onun gayri meşru çocukları ne yapıyorsa Büyük İsrail-Büyük Ortadoğu Projesi için yapıyor.

                Ve yüce Allah’ın bu kafirlere en güzel cevabı

                “Sakın, Allah’ı zalimlerin yaptıklarından habersiz sanma! Ancak, Allah onları (cezalandırmayı), korkudan gözlerin dışarı fırlayacağı bir güne erteliyor.” (İbrâhim, 42)