0

Kurban Bayramınız Mübarek olsun!

Bayram, dargınlıkların bittiği, bütün muhabbetlerin hat safhaya çıktığı, insanların kaynaştığı, samimiyetin sınandığı günlerdir bayram günleri. Bu sebeple bayramları çok seviyor, o günlerde daha fazla mutlu oluyorum.

Yarın Kurban Bayramının birinci günü, günler önceden uzaktaki yakınlarımız memleketlerine geldi, evlerde tatlı bir bayram temizliği başladı. Mutfaklarda tatlılar, börekler hazırlanmaya başladı.

Bu Kurban bayramına hayatım da iki tane ilkle gireceğim inşallah. İlk kez rahmetlik dedemden ayrı bir bayram geçireceğimiz için üzerimizde bir hüzün var. Diğer bir ilk ise dün akşam güzel bir ailenin güzel bir kızı ile evliliğin ilk adımı olan sözlenme olayını gerçekleştirdik. Allah’ın izniyle inşallah bir daha ki kurbana Rabbim o güzel insanla birlikte evlilik nasip eylesin.

Bu vesileyle;  Başta annem, babam, kardeşlerim, babaannem, dedem, amcam ve yengem olmak üzere Tüm arkadaş ve dostlarımın, kıymetli öğretmenlerimin, ve hayatıma neşe katan o eşsiz insanın, ardından da Tüm İslam Aleminin mübarek Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutlarım.

Bu Bayramın memleketimize birlik, beraberlik ve huzur getirmesini Yüce Allah’tan temenni ederim.

Sevgilerimle…