2

Seçimlere 12 gün kala!

Seçimlere 12 gün kala meydanlar iyice kızıştı doğrusu. Hatta üniversitelerde ırkçı zihniyetler birbirine girdiler.

Bu seçim ülkemiz açısından ne kadar önemli bir seçim olduğunu çıkan olaylardan anlıyoruz aslında. Şöyle seçim arafesinde liderlere bakacak olursak Başbakanımız açık ara önde götürüyor gibi olayı. Sayın Kılıçdaroğlu ve Bahçeli’de bence bir iş yok. Zaten MHP’nin kaset skandalından dolayı MHP’nin işinin biraz daha zor olduğunu düşünüyorum. Kılıçdaoğlu’nun Hakkari mitingi de ayrı bir olay. Mitingde hiç bir Türk Bayrağının olmaması, BDP’lilerin miting de yer alması CHP seçmenini bir nebze olsun etkileyeceğini düşünüyorum.

Her neyse bu seçimde benim şahsi oyum Ak Parti’ye olacak. İlk ve son kez oyumu Ak Parti’ye vereceğimi buradan dostlarıma duyururum.

Evet Sayın Başbakanımızın yürüttüğü ekonomi modelini kabul etmiyorum, işsizliğe çözüm üretememesini kabul etmiyorum, tarımı bitirmesini kabul etmiyorum ancak Türkiye’nin istikrarının göstergesi için yapılacak olan SİVİL ANAYASA’ya tam destek veriyorum. Bu yüzden oyumu Ak Parti ‘ye vereceğim. Memlekete çok hayırlı hizmetleri dokunan başbakanımıza bu seçim döneminde bir vatandaş olarak oyumu vereceğim. Bu vesile ile arkadaşlarımın bu seçimde Ak Parti’ye oy vermelerini tavsiye ederim.