1

ve tedavim bitti!

Haftalar önce  önce diş tedavisi yapılmak üzere Bulancak Devlet Hastenesiden randevu almıştım, ağzımın üst kısmında bulunan bir kaç diş eksikliği yüzünden rahatsızlık duyuyor ve mevcut dişlerimi de tehlike de görüyordum. Daha çocukluk aşamasında aşırı bakımsızlıktan bir çok dişimi kaybetmiş, gençliğe geçiş evremde diş büyümem yarıda kesilmişti.

Uzun yıllardır bu tedaviden kaçıp duruyordum ancak annemin ve çevremdeki diğer sevdiklerimin mahalle baskılarına daha fazla dayanamadığım için tedaviye başlama kararı almıştım.

2 haftalık rutin tedavim bugün itibariyle nihayet sona erdi. Porselen kaplama teknolojisi denilen bir yöntemle eksik dişlerimi tamamlayarak porselen kaplama yaptırdım.

Buradan tedavim sürecinde benimle bizzat ilgilenen, güleryüzü ve tebessümü hiç bırakmadan tedavimi yapan Doktorum Selcan ÇAKIR CİVELEK Hanımefendiye ve asistanı Cemil Bey’e  teşekkürlerimi sunuyorum.

Bulancak ve çevresinde oturan tüm hemşerilerime diş tedavisi hususunda Selcan Hanım’ı öneririm.

Ayrıca yine tedavim sürecinde desteklerini benden esirgemeyen çok değerli anneme, babama ve müstakbel hanımefendiye buradan bir kez daha teşekkür etmek isterim.

Tekrardan yeni dişlerimin şahsıma hayırlı olmasını dilerim.

Buradan tavsiyem; Dişlerinizi çok iyi bakın çocuklar, bizler yarı cahillik, yarı umursamazlıkla bu işlerle ilgilenmedik, ancak daha 30 yaşına gelmeden böyle Porselen dişlerle uğraşmak durumunda kalırsınız. Günde en az iki kez dişlerinizi fırçalayın ve rutin olarak diş doktorunuza görünün lütfen.