1

Bugün mutlu günümüz !

Bir başarı hikayesi. 2005 yılından beri özlenilmiş, büyük bir sabır abidesi olan bir başarı hikayesi. Bugün akşam saatlerinden kız kardeşimin Çorum Hitit Üniversitesi İlahiyat Fakültesini kazandığını öğrendim, aynı zamanda İLİTAM programı adı altın Sakarya Üniversitesi İlahiyat Fakültesini kazandı. Geçtiğimiz iki yıl da Açıköğretim Fakültesi Önlisans İlahiyat’ı bitiren kız kardeşim, açıköğretim hayatı boyunca defalarca kez “Onur Belgesi” almaya hak kazanmıştı. Son olarak bu yaz girdiği DGS sınavında yukarıda bahsettiğim iki üniversiteyi kazandı. Artık tercih kendisinin.

Canım kardeşimi buradan tebrik ederek, bu başarıyı kesinlikle hakettiğini düşünüyorum. Kendisine çok yakışacak İlahiyat Fakültesi. Dinimizin temel kavramı ailelerin oluşması için böyle güzel eğitimli İlahiyatçı kardeşlerimize ihtiyaç var. Sevgili Kardeşime buradan duam “İnşallah bundan sonraki hayatında  da aynen bugün olduğu gibi  başarılı olursun. Devletine, milletine ve kendisinden gelecek nesillere sevgi tohumu saçarsın. ” Bize bugün yaşattığın bu güzel heyecan için tekrar teşekkür ederim.

Bu arada kardeşimin bu kadar eğitim arasından sonra ona maddi ve manevi destek veren Kıymetli Babam’a da kardeşim ve ailemiz adına teşekkürlerimi bir borç bilirim.

Seninle gurur duyuyoruz kardeşim. İyi ki varsın.