0

Bulancak Anadolu Öğretmen Lisesi

Şöyle son günlerde sitemin istatistiklerini bir baktım ki, en çok “Bulancak Anadolu Öğretmen Lisesi” aratılarak bulunmuş sayfam. Bir Bulancak’lı olarak okulumuzdan bahsetmek, sizlere tanıtmak  isterim.

 Bulancak Anadolu Öğretmen Lisesi Bulancak’da bu sene açılmış olup, mevcut okulu bulunmadığından dolayı halen daha eğitim veren Bulancak Lisesi’nin 4. katında eğitim öğretime başlayacaktır. Bulancak’ın en dinamik, en başarılı müdürlerinden birisi olan Seyfi Hoca’mız okula atandığı günden bu yana elinden geleni yapmaktadır.

Bulancak Anadolu Öğretmen Lisesi coğrafi olarak sahilde bulunup, Ordu tarafından gelirken Bulancak ilçesine girişinizin 1.km’si civarında yolun sağındadır. Giresun tarafından gelirken Bulancak ilçesinin 4.km’sinde yolun solunda kalmaktatır

İlçemizin en yüksek puanlı olan Bulancak Anadolu Öğretmen Lisesi sizler için açılmış olup, çağdaş ve modern eğitimin simgesi haline geleceğinden eminiz. Bu okulu kazanan öğrencilerimiz gözünü kırpmadan gönül rahatlığıyla ilçemize gelebilirler.

Sevgili öğrenci Velilerine buradan duyurum! Bulancak Anadolu Öğretmen Lisesi Müdürü Seyfi Hoca’mız bu okulun başında olduğu sürece öğrencinizin üniversiteye gitme ihtimali %90. Hayatının her anını inançlı, dinamik ve modern eğitime atayan okul müdürümüze görevlerinde başarılar dilerken, Bulancak Anadolu Öğretmen Lisesi’ni kazana siz değerli, şanslı öğrencilerimizi de tebrik ederiz.

Bulancak Anadolu Öğretmen Lisesi Resmi web sayfası : www.bulancakaol.k12.tr