1

CehennemCell’den Dev Kampanya !

Dünyanın en büyük GSM operatörü CehennemCell’den bir kampanya daha !

18 yaş altı lise öğrencilerinden Flörtcell’e üye olan olan her abonemiz 10 dk’sı 10 günaha konuşabilecek artık.

18 yaş üstü abonelirimiz ise geyik muhabbeti için kullandıkları abonelerle Geyikcell tarifesi avantıjı ile 10 dk’sı 20 günaha konuşabilecekler.

Flört ettiği kızla nikah kıydığına dair belgeyi Şeytan İletişim Merkezleri (ŞİM)’ne getiren her evli çifte işledikleri günah iade edilerek CENNETCELL tarifesine geçirilecektir.

*Hiçbir özel tarifeden yararlanmayan Cehennemcell aboneleri 1 dk’sı 10 günaha konuşurlarken, Flört ettiği aboneyi başka Cehennemcell aboneleri ile aldatan aboneler bundan sonraki görüşmelerini Aldatancell ile 1 dk’sı 50 günaha konuşacaklardır.

*Evlenmek isteyipte çeşitli sebeplerden dolayı evlenemeyen (ailevi, sosyal durumlar falan ) abonelerimiz ise  PreEvlilik (Evlilik öncesi) tarifesi ile 30 dk’sı 1 günaha konuşurlarken geri kalan 9 günahlık ücret  ailesinden tahsis edilecektir. Siz doya doya konuşun, günahları ailenizden çıkar.

* Kampanyamız evli çiftleri kapsamamakta olup, evlenen çiftle otomatik Cennetcell ‘e geçirilerek hiç bir günah harcamadan sonsuza kadar konuşmaya devam edecekler. Cennetcell’de konuşmak bedava.

* Cennetcell’e geçiş için dini nikah belgesi gereklidir.

* Kampanyamızın süre sınırı yoktur.

– – – –

Basında CehennemCell…

Cehennemcell tarifesini kullanan her müşterimiz bizim için değerlidir. Cehennemcell CEO’su Şeytan yaptığı bir açıklamada ” Hergeçen gün müşteri kitlemiz artmaktadır. Özellikle de gençler hatlarımızı çok tercih ediyorlar. Ailelerde ve sosyal çevrede yaptığımız çalışmalarla gençler bizi daha çok tercih ediyorlar. Gençlerin önüne engeller oluşturarak (okul, ev, askerlik, anne, baba) onların evlenmesini geciktiriyor ve Cehennemcell’e daha çok bağlıyoruz. Hedefimiz 2010’un son çeyreğinde 100 milyon genç, Özellikle de islami çevrelerde çalışmalarımız sürüyor. Cehennemcell’i kullanan her müşterimize harcadıkları günah kadar cehennemde yer ayırıyoruz, Orada daha fazla vakit geçirecekler, Daha farklı imkanlar için çalışmalarımız sürüyor. En çok korkumuz ailelerin ve sosyal çevrenin bizim büyüdüğümüzün farkına varmasıdır. Osmanlı döneminde iken hiç bir iş yapamıyorduk, müşterimiz yoktu, cehennem boş kalmıştı. Ama şimdi çok güzel. Bize yardım eden ailelere teşekkür ederim, siz çocuğunuzu okulla, askerlikle oyalayın, yaşı varsın geçsin, hatta işini kursun parasını biriktirsin, ne yapcaklar evlenipte…Çok avantajlı tarifelerimiz var, Bunlardan birkaçı Flörtcell ve Aldatancell, Çünkü onlar daha çok günah harcıyorlar… “ şeklinde kaydetti. Galiba Cehennemcell hızla büyüyor.

Yoksa sizinde çevrenizde Cehennemcell tarifesi mi kullananlar var? Eğer onlardan birisinin ailesi iseniz harcadığınız günahları bir kontrol edin bakalım. Ne kadar yazmış…

(Yukarıdaki yazılar kesinlikle kopya olmayıp, tamamen şahsıma ait ve hayal ürünüdür, ancak sanki bir gerçeklik payı var gibi, ne dersiniz? haksız da değilim galiba !)