0

Çok konuş, Az öde ! Avantajlı tarifeler !

Merhaba arkadaşlar bugün biraz GSM operatörlerinin sitesinde gezindim ve sizler için biraz tarife araştırması yaptım. Ekonomik ve sosyal durumunuza göre birazcık avantajlı tarifeleri sizinle paylaşmak istedim. Neden çok konuşup, çok ödeyelim ki :)

Eğer Kamu kurumlarında çalışıyorsanız;

Sizler için en avantajlı tarife Faturalı Vodafone Cep Kamu 500+500 ‘dür. Ayda 30 liraya her yöne 500 dk, Vodafone içi 500 dk olmak üzere toplam 1000 dakika görüşebilirsiniz.  Buna benzer Turkcell ve Avea tarifeleri size gelmez, en avantajlısı bu.

Eğer kamuda çalışmıyor da yukarıdaki faturalı tarifeden faydalanmak istiyorsanız ;

Sizler içinde Vodafone Cep Çifçi 500+500 tarifesi mevcut, yukarıdaki şartları aynen kapsıyor. Sadece üzerinize kayıtlı bir elektirik, telefon,kredi kartı gibi fatura lazım, bir de çiftçi belgesi lazım, çiftçi belgesi almak için köyünüzün muhtarını bulun, falanca adam falanca köyde çifçilik yapıyor diye bir dilekçe yazın ve muhtara kaşeletip imzalatın yeter :)

Ben öğrenciyim ve babalar gibi faturalı hat kullanmak istiyorum ve mesajlaşmak istiyorum diyorsanız :)

Turkcell’in Faturalı GençTarifesine geçerek ayda 29 liraya heryöne 300 dakika ve aylık heryöne 3000 sms alabilirsin.

Yok ben öğrenciyim ama faturalı hatlarla uğraşamam benim sevgilim var, uzakta okuyorum ailemle çok konuşmak istiyorum ve biraz da fazla mesaj atmak istiyorum diyorsanız :) ;

Sizler için de Avea Trabzoncell’in Şampiyon tarifesi var. 20 TL yüklemeye Trabzoncell için 1967 dk bedava, diğer yönlerede dakikası 20 kuruş. Ama 30 TL yüklerseniz diğer yönlere 2 dakikası 20 kuruş oluyor. Ayrıca 9 TL’ye de 1000 sms heryöne, 10000 sms ise Avea içine atabilirsiniz. Sevgilini ya da aileni de trabzoncelle taşıt, ayda 20 liraya aranızda sınırsız konuşun, 9 lirayla sms hakkı al, kalan 11 lirayla ise her yöne dakikası 1 kontöre yani 20 kuruşa ara. 30 tl yüklersen, aranızda sınırsız konuşun, 9 liraya sms hakkı aldıktan sonra kalan 21 lirayla da 2 dakikası 20 kuruşa konuş. Daha iyisi varsa siz söyleyin :)

Yok eğer ben konuşmam, sadece sms atarım derseniz;

Hemen bir faturasız Vodafone CepÖzgür tarifesine geçin, sonra 9 liraya her yöne 3000 sms paketine üye olun, Günde 100 her yöne sms atın, bittikten sonra da üzülmeyin, 100 sms bitince attığınız ilk ücretli mesajdan sonra gün boyu kullanacağın 100 sms daha kazanıyorsunuz.

Yo arkadaş ben konuşmam ve mesajda atmam diyorsanız ;

Kafanıza göre takılın :)

Bu kadar arkadaşlar, bunun dışında ki diğer tarifeler yukarıdakiler kadar avantajlı değil, hep biyerleri eksik ve içlerinde bilinmeyen olaylar var. Mesela Avea’nın 19’luk tarife dedikleri 19 liraya 300 dakika olayı, ilk üç ay geçerli ondan sonra 19 lira oluyor 29 lira :)

Peki iyi konuşmalar size. Yardımcı olabildiysem ne mutlu