0

En uygun tarife; Trabzoncell

Beni yakından tanıyanlar, tarifelerle ne kadar çok yakından ilgilendiğimi bilir. Hatta bazı insanlarada çok gereksiz geliyor :) Ancak insanların bir çoğu bu ilgisizliklerinden dolayı %50- %60 daha fazla ücret ödeyerek konuşuyorlar. Hani bir alışveriş mağazasının bir sloganı var “Delimiyim, daha fazla ödeyeyim” :)

2 günden beri bütün her üç oparatörüde en ince noktalarına kadar araştırdım. Kendime ait en uygun tarifeyi bulmalıydım. Aradığım tarifede olması gereken üç önemli özellik. 1) En az bir numarayla sınırsız konuşma :)…. 2) En ekonomik heryöne arama. 3) Her yöne sms hakkı

Bu üç özelliğide içinde barındıran tek tarife Avea’nın taraftar hatlarınde mevcut. Ben Karadeniz’imzin bir takımı olduğu için bu tarifeyi seçtim. Peki avantajları  nedir bu nanenin :)

Aylık 20 lira (100 kontör) yüklemeye; Trabzoncell içi 1967 dk ücretsiz görüşme,39 kontöre 500 sms ve her yöne dakikası 20 kuruş.

Valla aylık 20 liraya konuşulabilecek en uygun tarife bu :) Sevgilisi olan, gurbette ailesinden uzak olan, Cuma günleri, kandil günleri arkadaşlarına sms gönderen için en uygun tarife :)

Teşekkürler Trabzoncell….

Bu arada sunu 19 87  ile biten Vodafone numaramı Avea’ya yani Trabzoncell’e taşıdım bilginiz olsun. Bir kaç güne açılır henüz açık değil. Şimdilik burdayım…