0

Karadeniz’de Çoruh Elektirik Çıkmazı !

Doğu Karadeniz bölgesinin elektirik idaresini bilmem kaçbin TL’ye aldığı  Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş bölgemizde saçma sapan bir ticaret politikası uyguluyor.

Daha önce TEDAŞ idaresinde bulunan elektirik idaresi Çoruh Elektirik’e geçince vatandaşı çileden çıkardı. Özelleşme ile daha iyi bir hizmetin geleceğini bekleyen vatandaş adeta TEDAŞ’ı arar durumda.

Şimdi bu adamlar gelince bir fatura gönderiyorlar, 7 gün için de ödemenmezse elektiriği kesiyorlar. Bu ne saçmalık, vatandaş ödemeyecem demiyor ki. Ben şahsen fatura kesildikten 2-3 gün sonra görüyorum, bir kaç günde işimin yoğunluğu olursa faturayı ödemekte gecikiyorum. Haliyle kesilme ihbarı geliyor.

Kısacası bu saçma sapan Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş’yi kınıyorum. Verdiği elektirik hizmetinde de bi halt yok. Bulancak’ın bilmem ne köyünde ki elektirik arızası 15 günden önce giderilmiyor. Rezalet diz boyu. Parayı istemesini biliyor ama hizmeti 7 günde veremiyor bile. Çok yazık çok, küçük bakkal anlayışı ile koskocaman bir elektirik idaresi yönetilmez.

Bence Oyuncak bir Çoruh Elektrik Dağıtımı kurun bir dere kenarına, oyuncak evlerinize oyuncak bir dinamo ile elektirik üretin, hazırlayacağınız faturayıda o evlerle oynayan çocukların oyuncak paralarından alın.