0

Sır ‘Aralık’ hayırlı olsun

Bismillahirrahmanirrahim

Tarih 9 Aralık 2023

Uzun zamandır yolunu gözlediğimiz, gözümüzün nuru Sır ‘Aralık’ elime ulaştı. İlk göz ağrım Sır Vuslat’tan hemen sonra kaleme aldığımız Aralık kitabımız yaklaşık bir yılda hazırlandı. “Kitap yazmak, bir eser sahibi olmak” duygusu çok kıymetli bir duyguymuş bunu ikinci kez yaşıyorum. Kim ne kadar okur, ne kadar beğenir, ne kadar etkili olur bilmiyrum ama şahsen bir eser sahibi eserini eline aldığında hissettiği duygu ancak yaşanır.

Rabbime sonsuz şükürler olsun bizlere bu eserleri yazmayı, esere dönüştürmeyi nasip ettiği için. Bir kişinin bile tefekkür dünyasına hitap edebilirse bizim için başarı sayılır.

Sır Aralık, “İlk’in ve son’un aralığında bir garip sevda” sloganı ile yine bir düşünce yine bir sevda kitabıdır. Başta kanayan yaramız, mazlum coğrafyamız, ilk kıblemiz Kudüs olmak üzere bir çok kıymetli yazı ile hazırlandı. Yaşamadığım, hissetmediğim hiç bir duyguyu kitaba yazmamaya çalışıyorum ki zaten yazanlar bilir yazamıyor insan istese de.

Bu vesile ile Sır ‘Aralık’ kitabımızın bir kez daha hayırlara vesile olmasını diliyorum. Biz şimdiden üçüncü kitabımızın çalışmalarına başladık bile. Rabbim ömrümüzün sonuna kadar Hakk’ı bilip yazmayı, anlatmayı ve yaşamayı bizlere nasip eylesin. Bizden razı olacağı işleri yapmamıza ortamlar hazırlasın inşallah.

Not : Bu yazı ve önceki yazılarla ilgili düşüncelerinizi Anı Defteri‘mizde paylaşabilirsiniz..