0

Söz Bitti, Mücadeleye devam!

                Sözün bittiği yerdeyiz. Cuma gecesi İstanbul’da güvenlik güçlerimize ve halkımıza yönelik yapılan alçak bir terör saldırısı ile bir kez daha karşı karşıya geldik. İstanbul’da 38 şehidimizin ve onlarca yaralının olduğu eylemin basit bir terör örgütü eylemi olduğuna inanmak çok zor. Bu işin arkasında ki derin güçler bir kez daha büyük bir eylemle Türkiye’ye gözdağı vermeye kalkmışlardır.

                NE ZAMAN İYİ BİRŞEYLER OLSA…

                Hep takip ederim, Türkiye’de özellikle son yıllarda ne zaman iyi bir şeyler olsun “Dur! Biz daha ölmedik!” dercesine adımlar atılmakta, her güzel projenin öncesinde bombalar patlatılmaktadır. Cuma gecesi de yaşananın bundan bir farkı yoktur. Jet hızıyla meclise gelen Yeni Anayasa paketi gündeminden sadece saatler sonra bu bombanın patlatılması terör üstü bir gücün varlığının ve bizi esiri altına almak istemesinin göstergesidir.

                BU MİLLET TARİH BOYUNCA HİÇ ESİR OLMAMIŞTIR.

                Bu terör üstü yapının gözünden kaçırdığı bir  durum var. O’da bu millet tarih  boyunca hiç bir zaman esir olmamıştır. Biz biliriz ki! Ne zaman yeni fetihlere yelken açsak tarihin o meşhur ingiliz oyunları devreye girer.

                YENİ HAÇLI ORDUSU İLE TOP  YEKUN MÜCADELE

                Gün bugündür, Belki de 100 yıl aradan sonra hiç böyle bir mücadelenin eşiğine girmedik. İsrail ve ABD’nin, mason lobilerinin, silah tüccarlarının başını çektiği Yeni Haçlı Ordusu bütün gücüyle Türkiye’nin üzerine oynamaya başlamıştır. İstanbulumuzda yapılan eylemin arkasında-sağında-solunda kısacası her yerinde haçlı ordusu vardır.

                BİR AYET’İN MESAJINI ALMAK GEREKİR

                Ülkemizin içinde bulunduğu bu durumları biraz düşününce hemen bir ayet meali yankılanır kulağımda. Alemlerin Rabbi Yüce Allah Bakara Suresinin 214. ayetinde “(Ey müminler! ) Yoksa siz, sizden önce gelip geçenlerin başına gelenler size de gelmeden cennete gireceğinizi mi sandınız?” der.

                Bin yıllık tarihimizde ingiliz oyunları, haçlı orduları başımızın hep belası olmuştur. Milyonlarca şehidin kanı ile yoğrulmuştur ve yoğrulmaya devam etmektedir bu topraklar… Herkes bilsin ki! Allah’ın izniyle bugünleri hep birlikte aşacağız. Şehidimizin kanının rengini taşıyan al bayrağımız ilelebet göklerde dalgalanacaktır. Gün birlik olmak, devletimizin, ülkemizin yanında vakurlu bir şekilde olmak günüdür.        

                Bu duygu ve düşünce ile İstanbul’da haçlı ordusu eyleminde şehit olan kardeşlerimize Allah ‘tan rahmet, yaralılarımıza şifalar dilerim. Rabbim bize bir kez daha ingiliz oyunlarını, Haçlı ordusunun ittifakını bozarak Yeniden Dirilişi nasip eylesin.