0

Taksim direnişçileri; Eylemi sürdüreceğiz(miş)

taksm

 Biraz önce Taksim direnişçileri açıklama yaptı, direnişlerini sürdüreceklerini açıkladılar.

Peki sormak istiyorum sayın (!) direnişçilere; Neyin direnişini sürdüreceksiniz? İngiltere’nin Kanal İstanbul’u engellemek istemesine mi, Almanya’nın 3. Hava Limanı’nı engellemek istemesine mi? İki hafta önce üç beş ağaç muhabbetiyle çıktığınız bu yolda tamamen dış güçlerin maşasına konumunuzun elinizden gitmesini mi direneceksiniz?

Allah aşkına neyin direnişini yapıyorsunuz? Sizi oraya koyanlar, sizin direnişe devam etme kararınızı veren ağabeyleriniz size neyi vaat ettiği. İsrail’den, İngiltere’den, Almanya’dan neler vaad etti.

Merak ediyorum doğrusu, vatan, millet, bayrak aşkıyla yanıp tutuşan arkadaşlarımız neyin direnişini yapıyorsunuz?  O canınızı bile feda edeceğinizi iddia ettiğiniz Türkiye Cumhuriyeti devletinize karşı neyin direnişindesiniz.

Sizinle oynuyorlar!

Taksim’de hiçbir şeyden haberi olmayan direnişçi gençler; bu oyunlara gelmeyin, gözlerinizi biraz olsun açın, sizi üç kuruş parayla orada pisliğe sevkeden, sizlerin beyinlerini narkozlayan o hain ellerden uzak durun. Bakınız biraz araştırsanız bu işin perde arkası çok net bir şekilde görünüyor. Bu oyunun senaristleri şu anda hedeflerine ulaşamamanın hayal kırıklığı içerisindeler.

Bu direnişten bir şey çıkmayacak, bugün bitirmezseniz, 3-5 gün sonra, hadi olsun 2 hafta sonra, ama bu direniş mecburen bitecek, bitmek zorunda kalacak. Hiç bir devlet anlayışı buna bu kadar uzun süreli sessiz kalamaz. Sizinde ifade ettiğiniz gibi burası sosyal bir hukuk devleti. Devletin malına zarar vermeyin,