0

Dijital Aile Albümü’müz Hazır !

Merhaba arkadaşlar,  yaklaşık bir haftalık uğraştan sonra çok güzel bir dijital aile albümü oluşturdum. Artık ailem, yakın dost ve akrabalarım kendi aramızda piknik, gezi, kamp, düğün gibi faaliyetlerin ardından çekilen fotoğraflara dijital aile albümümüzden ulaşabilecekler.

Mesela Kurban Bayramında gurbetten, farklı farklı diyarlardan dostlarımız geldiği zaman, onlarla ortak yüzlerce fotoğraf çektiriyoruz. Ama fotoğrafları herkese ulaştırmak zor, facebook için ugun olmayan aile fotoğrafları oluyor, maille göndermek ayrı bir çile, flash disk ve cd uzun hikaye diyoruz zaman zaman.

İşte bizim için artık o dert bitti…

Kişilere özel kullanıcı adı ve şifreyle kişiler kendi oldukları fotoğraf albümlerine ulaşacak. Alakasız kişiler o albümlere asla ulaşamayacak. Fotoğrafları kime açmak isitoyorsak sadece onlar görebilecek.

Kısacası internet neredeyse, dijital albümümüz orada, yanımızda yüzlerce fotoğraflık bir albüm taşımamıza gerek yok, aklımızda kullanıcı adı ve şifremizi tutmamız yeterli.

Neyse uzun lafın kısası, son kurban bayramı fotoğraflarına ulaşmak isteyen varsa javascript:;bize telefonla ya da maille ulaşsın, kendisine şifre verelim ve fotoğraflarını görsün.

Cep : 0530 206 96 00