0

En sevdiğime! Neşe ;)

imagesBu akşam oturup bir şeyler yazmak istedim, içimden gelenleri..

20 Mayıs 2011, benim için çok önemli bir tarih, belki aylardır düşündüğüm bir kişiye adını sorduğum ilk tarihtir. Neşe..

Neşe, çok kısa bir sürede hayatıma giren, hayatımda bir çok zorluğa rağmen hayatıma yön vereceğine inandığım, belki de 30 yıl-50 yıl sonra da bana eşlik edebileceğini düşündüğüm insanla tanışmıştım o gün. Kavga etsem de, kızsam da, zaman zaman tartışsak da o benim hayatımın Neşe’si oldu bir anda. Rabbim nasip ederse önümüzdeki günlerde 2 sene önce tanıştığımız bahçe de nişan yapacağız. Hiç heyecanlı değil gibi görünsem de aslında nişan yapacak olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Tabi Anadolu erkeği, taş fırın erkeği ;) muhabbetine bunları O’na, evimin gülü olacak o narin, zarif bir o kadar da güzel olan hayatımın Neşe’sine çaktırmıyorum ama bu akşam paylaşmak istedim. ;)

Az önce bana sordu : “Evlenince nasıl bir eş olacaksın” diye; bende süper bir eş olacağım dedim. Bak buradan açıklayayım; Rabbim nasip eder de evlenirsek eğer birbirimizi birbirimizin yanında gezdirebilecek, birbirine hep seven, sürprizler yapan (şimdi yapmasam bile) ve o bahsettiğimiz 2023 hayallerine ulaşmaya çalışan, inşallah iki kız, iki erkek çocuğu olmak üzere altı kişilik bir ailenin babası olacağım gönül sultanım. Ben inanıyorum ki asaletin, asilliğinle her daim gönlümün kraliçesi olacaksın.

Ee gel gelelim günün anlam ve önemine, hani dedim ya inşallah iki kız, iki erkeğin annesi olacağını düşünerek şimdiden Anneler Günü’nü kutlamak istedim. Anneler günün kutlu olsun geleceğin en tatlı, en zarif, en asil annesi..

Rabbim bizlere hayırlı uzun ömür, anne babalarımız, dünyaya gelecek çocuklarımızla sağlıklı huzurlu mutlu bir hayat nasip eylesin.

Hayatıma hep neşe katman dileğiyle.. Seni Seviyorum..