0

Gün biterken…

Unutulmaz bir günün sonuna geldiğim şu dakikalarde odama çekildim ve sessizliğin içerisinde geçirdiğim koca bir günü değerlendiriyorum. Son yıllarda bu kadar mutlu olduğumu hatırlamıyorum gerçekten. Yıllardır hep sevdiklerimize sürprizler hazırlarken bu sefer bize sürpriz yaptılar.

Sevmek, sevilmek… tek başına bile ne kadar anlamlı bir kelime. Herhalde her insanın hayatta isteyeceği, ruhun ve bedenin ortak  vazgeçilmezi olan bir kavramdır. Bugün bu iki duyguyuda en üst seviyede yaşadım doğrusu. Sevdiğim ve sevildiğim insanlar tarafından düşünülmenin ne kadar güzel olduğu duygusunu yaşadım bugün. Mekan olarak Âb-ı Hayat Derneğimizin seçilmesi fevkalade güzel. Adeta bizim birinci evimiz konumunda olan derneğimizin çatısı altında ve koskoca bir Âb-ı Hayat ailesi ile birlikte kutlamak eşsiz bir güzellik.

Ne diyeceğimi, ne düşüneceğimi bilmiyorum. Ama şunu çok iyi biliyorum sevmek ve sevilmek çok güzel, düşünülmek gibisi yok.

Rabbim bizlere ve tüm sevdiklerimize hayırlı, sağlıklı güzel bir ömür ihsan eylesin inşallah. Ve bir kez daha bana bu güzel günün yaşatılmasında emeği geçen özellikle de ana fikri oluşturan Gönül Köşkümün sahibine bir kez daha teşekkür etmek isterim. Hayat şimdiden seninle güzelleşti…

İsminle müsemma bir hayat yaşamak dileğiyle…