0

Hakkari’de 24 şehit ve yanlış politikalarımız!

“Eğer hergün bir önceki günden daha fazla şehit veriyorsak bu terör bitmiyordur.”

ve yine bu sabah 24 şehit verdik malesef. Her zaman diyorum, bu terör politikasında hala bir eksiğimiz, bir yanlışımız var. Bir yerlerde eksik birşeyler yapıyoruz. Artık yeter demenin vakti çoktan geçti. 24 tane vatan evladımızı yine teröre kurban verdik.  Daha dün akşam 5 şehit vermiştik. İki günde 29 şehit…

Biz daha kendi ülkemiz sınırları içindeki (ağzımızın içindeki) 500-600 teröristin eğitim gördüğü kampı geçen hafta farkettiysek bu işte bir iş var derim ben. Aylardır Kandili, Zap’ı bombalayıp duruyoruz. Kaç terörist öldürdük bilmiyoruz. Ama adamlar işini çok iyi yapıyor. Her gün 5-10-15 asker şehit ediyor. Acaba bizde en az onlar kadar öldürebiliyor muyuz? Yok arkadaş! siyasetçi değilim, terör uzmanı değilim. Ama bugün olanları görmek için terör uzmanı olmaya hiçte gerek yok. İki günde 29 şehit verebilen bir ülkenin terör politikası hiç bir işe yaramamıyordur diye düşünüyorum.

Kalkıpta 5 yıl sonraya terör bitecek, bitebilir… demogojisi yapmaya gerek yok.

Yeter artık,

Sayın Devlet’imizin güzide yetkilileri Allah rızası için Allah rızası için somut ve gerçekten etkili birşeyler yapın artık. Eminim bu olanları bizden iyi tespit ediyorsunuzdur. Sizin de bildiğiniz birşeyler vardır elbet. Ama ne bilirseniz bilin, bu ülkenin analarının iki günde 29 şehit evladı vermeye gücü yok artık.