4

Hiç yapmadığım üç eğlence !

Bugün 10 Kasım 2011, öncelikle Cumhuriyetimizin kurucusu, önemli bir fikir adamı olan Mustafa Kemal Atatürk’ü ölümünün 73.yılında saygı ile anıyorum.

Şimdi size dün akşam hiç yapmadığım üç eğlenceden bahsetmek istiyorum.

Dün akşam, akşam saatlerinden itibaren bir takım arkadaşlarımızla birlikte (Faruk abi, Mücahit, Zafer, Ertuğrul, Mücahid ve ben) Giresun il merkezine gittik. Malum bayram dolayısıyla herkes bir arada. Giresun’da Sabah Center’a giderek önce Go Kart’a gittik. Gerçi ben binmedim ama izlemekten bile çok büyük bir zevk aldım. Diğer arkadaşlarımın hepsi bindi. Gitmek isteyenler için 4 dakikası 5 lira… Çok eğlenceli bir yarış keyfinden sonra bowling oynamak üzere alışveriş merkezinin üst katına çıktık.

Ancak bowling’e giderken yolumuz üzerinde ki 8D sinemayı görüpte binmemek olmaz dedik. ve 5 dakika sürecek olan 8D sinema filmine 6 arkadaş girdik. Daha önce defalarca görmüştüm ama hiç böyle bir arkadaş ortamına denk gelmediği için daha önce seyretmemiştim. 5 dakikalık sinema keyfini adeta yaşayarak hissettik. İzlemek isteyenler için 5 dakikası 6 liradan bilet alabilirler.

8D sinema keyfinin ardından diğerlerine göre daha uzun sürecek bir eğlenceye doğru yöneldik arkadaşlarla. 6 kişi bir bowling kulvarını kapattık ve bowling ayakkabılarımız giydik. Yaklaşık 45 dakika süren süper ötesi bir eğlence keyfinden sonra 98 puanla birinciliğimi ilan ettim :)) Profesyonel arkadaşlar acemi şansı desede gayet başarılı bir oyun sergilediğimi düşünüyorum. :)

Bowling sonuçlarını arkadaşların affına sığınarak yazının devamında yayınlıyorum :))

Saat 22:30 gibi Eğlence ve Alışveriş merkezinden çıkarak Gazi caddesine doğru yürümeye başladık. Yol üzerinde kestane keyfinden sonra üniversitenin hemen yanında bulunan çay bahçesine giderek çay içtik. Çayın ardından aracımıza binerek saat gece yarısını göstermek üzereyken evlerimize geldik.

Bu arada bir hatırlatma; Arkadaşlar, kestane alma sırası 09.11.2011 saat 22:20 itibariyle benden geçti bilginiz olsun :))))