0

Bunlara Her Yol Mübah

mubah

Bunlara her yol mübah

Türkiye’nin başından dert hiç eksik olmamıştır. Özellikle Müslümanlara yönelik oyunlar başta olmak üzere Türkiye üzerinde iç ve dış mihrakların planları hiç eksik olmamıştır.

Bu tarih boyunca böyle süre gelmiştir.

Ülkemizin son yıllarda başındaki en büyük bela Paralel Yapı belasıdır, Ki Paralel yapı bugün halen daha ciddi bir tehlike arz etmektedir. Yer altında cımaklarının nerelere kadar uzanabildiği henüz anlaşılmış değil. Türkiye Cumhuriyeti Devletini, hükumetini ve milli iradesini ipotek altına almaya çalışan paralel yapıyla mücadele bugün her alanda sürmektedir.

Her yol Mübahtır

Söz konusu bu yapı bu ülkenin geleceğimizi karartmak için her yolu denemektedir. Kimi zaman askerin içinde, kimi zaman polisin içinde yer almaktadır. Bugün bizi terörle mücadele konusunda en çok yoran bunun yanında paralel yapıyla uğraşmamızdır.

Şimdi sıra MHP’de

Artık o kadar çok köşeye sıkıştı ki, son bir kez kendine meşru bu zemin oluşturmak amacıyla Milliyetçi Hareket Partisinin içine sızmaya başladı. Sayın Bahçeli, dün Paralel yapının adından bile bahsetmezken son günlerde yaptığı açıklamalarla “Paralel Yapıyla her alanda mücadele” mesajı vermeye başladı. Sayın Bahçeli durumu farketti. MHP’li kardeşlerimizin bu konuda daha duyarlı, dikkatli olmasını temenni ederim. Bugün iktidar partisinde umduğunu bulamayan bu yapı, kendi hedef kitlesinin içine en rahat sinebilecek MHP’yi hedef almıştır.

Hepimizi kardeşiz!

Hangi siyasi görüşe mensup olursak olalım bu devlet, bu ülke bizim. Bugün her zamankinden fazla sahip çıkılması gerek diye düşünüyorum. Milliyetçi Hareket Partisinin içerisine nifak tohumları ekmeye çalışanlar aslında bugün okyanus ötesinden yönetilen, yönlendirilen kişilerdir.

2006 yılında söylemiştim

Şahsen bu okyanus ötesindeki adamı kendimi bildim bileli sevmem. Ve her zaman demişimdir biz Türkiye’de İslamı anlatmaya, yaşamaya zorlanırken, bu adam bütün dünyada bu işi nasıl yapar? Dünyanın dört bir köşesinde sözde İslami okul açan bir adamı birileri neden boş bıraksın ya da ‘ne karşılığında’ müsaade versin diye hep düşünmüşümdür.